JOZEF DEDÍK Svadobný moderátor
FOTOGALÉRIA
O MNE
KONTAKT
ÚVOD
OBSADENÉ TERMÍNY
zachovávam tradície s modernými prvkami . . .
N A P Í S A L I O M N E
Katka & Tomáško

Ďakujeme veľmi pekne Za nás najlepší starejší široko ďaleko nadmieru sme boli spokojný viac ako sme očakávali. Moderovanie na 110%, plynulosť, vieš vystihnúť čas kedy co treba. Všetko prebehlo v maximálne uvoľnenej atmosfére fakt super. Odporúčam každému kto číta tento koment je to voľba na istotu. Jožko fakt super človek.

 

Lucka & Radko

Dňa 10.7.2021 sme zažili najkrajšiu svadbu, akú sme si mohli len priať a to aj vďaka Jozefovi Dedíkovi, ktorý nám robil moderátora na svadbe. Tento človek je nie len úžasný moderátor ale je to aj skvelá osoba. Neskutočne nám v náš deň pomohol a nikdy neoľutujem, že sme si vybrali práve teba!!!

 

Budem ťa všade odporúčať, pretože si dobrý v tom čo robíš. Tento pocit sme nemali iba ja a môj manžel ale taktiež hostia, ktorí si chválili tvoju prítomnosť na našej svadbe. Oceňujem, že si na našej svadbe zapojil aj deti a urobil si pre ne program. Tento program sa nepáčil iba deťom ale aj dospelým, ktorí sa tiež zapojili a užili si to

 

Patrí ti obrovské ĎAKUJEME

 

Dominika & Peter

Ľudia, tento človek nie je iba svadobný moderátor, je to v prvom rade skvelá osoba a neskutočný profesionál. Jožko ďakujeme ti veľmi pekne za tvoju účasť na našej svadbe, pretože si urobil náš veľký deň jedným  neopisateľným zážitkom, na ktorý nikdy nezabudneme. Budem ťa odporúčať všade, kde sa bude dať a naši svadobní hostia určite tiež, pretože nám prišla na tvoju osobu samá pozitívna spätná väzba. Musím podotknúť, že Dodova práca nebola iba odmoderovať svadbu, ale podieľal sa na samotnej príprave nášho dňa. Od každodennej komunikácie, rád a postrehov, cez vybavenie potrebných vecí a materiálov (misky, metlu,valašku, klobúk, dataprojektor, plátno, konfety, sviečky a pod.) až po vytvorenie prezentácie a samotnej podpory pri stresových situáciách. Vyzdvihujem tú prezentáciu, pretože Dodo vo svojom voľnom čase venoval čas a prepracoval fotky s hudbou a dokonca namiesto dlhých viet, ktoré som tam chcela aj napriek tomu, že by ich ľudia buď nevideli alebo nestihli prečítať vymyslel alternatívu a narozprával vety do prezentácie a rozreval tým nejedno oko! Veľa ďalších vecí by som tu o ňom mohla ešte napísať, ale keď ho oslovíte pre váš veľký deň uvidíte. Jožko ešte raz veľká vďaka za všetko naši ťa milujú a my tiež len tak ďalej a dúfam, že sa vidíme na ďalšej svadbe. Držím palce si pán!

Simonka & Martin

Nevesta:

Maximálna spokojnosť!!! Všetko s nami Jožko konzultoval aby to ozaj bolo podľa našich predstáv,my sme sa skvele zabavili a na náš Veľký Deň,aj vďaka Jožkovi určite nezabudneme.Doteraz naši svadobní hostia chvália a spomínajú na sbadbu,vraj sa tak dobre nezabavili 30 rokov podľa nich bolo všetko vyšperkované do detailov,perfektne načasované a svadba tak bola dokonalá.Doteraz sa smejeme keď spomíname na súťaže.Vrelo odporúčame.

 

Ženích:

Jožko ďakujeme ešte raz veľmi pekne. Svadba ako taká prebehla super. Od uvitania az po organizáciu, program a zábavu pre hosti...všetci boli nadsený a my maximálne spokojný.

Majka & Matej

Ďakujem za skvele odmoderovanú svadbu. Úžasne si nám zmoderoval cely svadobný deň. Super človek, super komunikácia a super zábava. Za nás vrelo odporúčam určite nebudete lutovať.

 

Simonka & Jarko

Jožka odporúčam ako svadobného moderátora všetkými 10timi!  Pomohol nám s organizáciou celého dňa, vytvoril a postaral sa o program pre nás a svadobčanov, a tak spraviť náš deň tým najkrajším zážitkom! Vďaka nemu nebola na svadbe nuda a teraz máme so smiechom, načo spomínať. Ďakujeme

 

Copyright © 2020 www.JDPHOTO.sk