JOZEF DEDÍK Svadobný moderátor
FOTOGALÉRIA
O MNE
KONTAKT
ÚVOD
OBSADENÉ TERMÍNY

O mne

 

Vitajte na mojej stránke. V samotnom úvode mi dovoľte aby som sa Vám predstavil. Volám sa Jozef Dedík a vo svadobnom priemysle pracujem od roku 2009. Pôvodne som začínal ako fotograf rôznych kultúrno spoločenských podujatí. Po nabraní nových skúseností a poznatkov, som sa začal venovať výhradne len svadobnému foteniu.

Mal som možnosť spoznať veľa milých a uprimných ľudí, veľa šikovných ľudí vo svojom obore s dlhoročnou praxou a skúsenosťami. Počas  práce fotografa, ktorej sa venujem aj dodnes. som sa pozeral na svadby výhradne z pracovnej pozície, z ktorej som si mal možnosť všimnúť nielen pozitíva ale aj negatíva, ktorým sa snažím počas svojej práce vyhnúť.

 

Na moderovanie človek potrebuje nielen dar reči, ale predovšetkým odvahu a odolnosť voči tréme. Pravdou je, že aj ja som mal v minulosti problém s trémou, ale postupom času som si vybudoval odolnosť, ktorá mi pomohla, posunúť sa ďalej.

Pomohla mi k tomu svadba zaľúbeného páru, kde sme spoločne s priateľkou fotili. Počas svadby nebol prítomný starejší a tak sme sa im ponúkli na odmoderovanie niektorých pasáží svadobnej hostiny.

Ľudia sa bavili a to bola pre mňa motivácia, aby som v tom pokračoval i ďalej.

 

Mali sme za sebou ďalšie fotenia, kde som sa opäť zhostil aj moderovania. Pozitívne reakcie a povzbudenia od ľudí ma utvrdili v tom, že som sa vydal správnou cestou.

 

Následne som moderoval už celé svadby, od odobierky, cez poďakovanie rodičom, až po hostinu a čepčenie.

 

 

,,Ak milujete to čo robíte, nikdy Vám to nebude pripadať ako práca,,

 

Jozef Dedík - svadobný moderátor / starejší

Copyright © 2020 www.JDPHOTO.sk