Design by Jozef Dedík photography

S V A D O B N Ý     F O T O G R A F

 

  • svadobný obrad
  • gratulácie
  • umelecké fotografie
  • retuš vybraných fotografií
  • grafické spracovanie
  • 10 ks tlačených fotgrafií 10x15cm
  • 1X DVD + potlač obalu a DVD

 

  • doprava nieje v cene balíka

Svadobný balík č.3

cena:  300 eur

Súčasťou svadobného balíka je svadobný obrad a portrétové fotografie. Pripravili sme pre Vás svadobný balík, ktorého súčasťou sú balíky 1. a 2. za zvýhodnenú cenu.

V prípade, že máte menšiu svadbu a mali by ste záujem nafotiť aj časť z hostiny, vieme Vám pripraviť cenovú ponuku na mieru.

Pokiaľ máte záujem využiť viac času na fotenie na rôznych miestach, odporúčame fotenie v mimosvadobný deň. Výhodou tohto fotenia je menej stresov, viac fotografií s rôznym pozadím. (po dohode Vám prípravíme cenovú ponuku)

Doplnkové služby

 Darčekové balenie s Vašou fotografiou

Praktické darčekové balenie vyrobené z dreva a kovových doplnkov. Krabička je opaľovaná a lakovaná dvojzložkovým lakom. Na prednej strane je laserom gravírovaná Vami vybraná fotografia s menami a dátumom. Vo vnútornej časti krabičky sa nachádza obálka na mieru, ktorá slúži pre fotografie vo formáte 10x15.

Krabička je svojim rozmerom vhodná na úschovu DVD.

Možnosť objednať aj v prípade, že sme nepracovali na Vašej svadbe.

50 €

 Darčekové balenie

Praktické darčekové balenie vyrobené z dreva a kovových doplnkov. Krabička je opaľovaná a lakovaná dvojzložkovým lakom. Na prednej strane je laserom vyrezávané 3D písmo (mená mladomanželov). Vnútro krabičky je polstrované bielym saténom. Na pravej strane je vyrobená obálka na mieru, ktorá slúži pre fotografie vo formáte 10x15.

Krabička je svojim rozmerom vhodná na úschovu DVD.

Možnosť objednať aj v prípade, že sme nepracovali na Vašej svadbe.

40 €

Fotoobraz na plátno

Fotoobraz na plátno - tlačený fotobraz vo vysokej kvalite, žiarivé a jasné farby, vysoké rozlíšenie. Fotoobrazy sa nevzťahujú len na naše fotografie, pokiaľ máte aj svoje fotografie v adekvátnom rozlíšení, pošlite nám ich a po kontrole Vám vieme vyrobiť obraz podľa vašich predstáv.

 

V prípade, že máte záujem o iný rozmer, neváhajte nás kontaktovať.

    30x40 - 25            50x50 - 35

    40x60 - 35            60x60 - 45

    60x90 - 55            80x80 - 60

  80x120 - 80         100x100 - 80

USB kľúč v darčekovom balení

Drevený USB kľúč v darčekovom balení. Vaše fotografie si tak pozriete kdekoľvek spripojením USB. Darčekové balenie je vyrobené z dreva tak, aby ladilo svojim vzhľadom s Vašim svadobným projektom. Na prednej časti krabičky je grafírované naše logo. Vo vnútornej časti sa nachádza USB kľúčik s našim logom.

20 €