Design by Jozef Dedík photography

S V A D O B N Ý     F O T O G R A F

 

  • umelecké fotografie
  • retuš vybraných fotografií
  • grafické spracovanie
  • 10 ks tlačených fotgrafií 10x15cm
  • 1X DVD + potlač obalu a DVD
  • režijné náklady

 

  • doprava nieje v cene balíka

Svadobný balík č.2

cena:  200 eur

Svadobný balík zahŕňa fotografie, ktoré sú predovšetkým

reprezentatívnou spomienkou na svadobný deň.

Umelecké fotografie, ktoré sa vo väčšine prípadov fotia

v exteriéri, v prípade zlého počasia v interiéri. Počas fotenia sa snažíme pripraviť pre fotený pár pohodovú atmosféru, vždy s úsmevom na tvári. Miesto fotenia si vždy dohodneme vopred. Fotenie umeleckých - portrétových fotografií trvá v rozmedzí 1,5 - 2 hodiny.

Pokiaľ máte záujem využiť viac času na fotenie na rôznych miestach, odporúčame fotenie v mimosvadobný deň. Výhodou tohto fotenia je menej stresov, viac fotografií s rôznym pozadím. (po dohode Vám prípravíme cenovú ponuku)

Doplnkové služby

 Darčekové balenie s Vašou fotografiou

Praktické darčekové balenie vyrobené z dreva a kovových doplnkov. Krabička je opaľovaná a lakovaná dvojzložkovým lakom. Na prednej strane je laserom gravírovaná Vami vybraná fotografia s menami a dátumom. Vo vnútornej časti krabičky sa nachádza obálka na mieru, ktorá slúži pre fotografie vo formáte 10x15.

Krabička je svojim rozmerom vhodná na úschovu DVD.

Možnosť objednať aj v prípade, že sme nepracovali na Vašej svadbe.

50 €

 Darčekové balenie

Praktické darčekové balenie vyrobené z dreva a kovových doplnkov. Krabička je opaľovaná a lakovaná dvojzložkovým lakom. Na prednej strane je laserom vyrezávané 3D písmo (mená mladomanželov). Vnútro krabičky je polstrované bielym saténom. Na pravej strane je vyrobená obálka na mieru, ktorá slúži pre fotografie vo formáte 10x15.

Krabička je svojim rozmerom vhodná na úschovu DVD.

Možnosť objednať aj v prípade, že sme nepracovali na Vašej svadbe.

40 €

Fotoobraz na plátno

Fotoobraz na plátno - tlačený fotobraz vo vysokej kvalite, žiarivé a jasné farby, vysoké rozlíšenie. Fotoobrazy sa nevzťahujú len na naše fotografie, pokiaľ máte aj svoje fotografie v adekvátnom rozlíšení, pošlite nám ich a po kontrole Vám vieme vyrobiť obraz podľa vašich predstáv.

 

V prípade, že máte záujem o iný rozmer, neváhajte nás kontaktovať.

    30x40 - 25            50x50 - 35

    40x60 - 35            60x60 - 45

    60x90 - 55            80x80 - 60

  80x120 - 80         100x100 - 80

USB kľúč v darčekovom balení

Drevený USB kľúč v darčekovom balení. Vaše fotografie si tak pozriete kdekoľvek spripojením USB. Darčekové balenie je vyrobené z dreva tak, aby ladilo svojim vzhľadom s Vašim svadobným projektom. Na prednej časti krabičky je grafírované naše logo. Vo vnútornej časti sa nachádza USB kľúčik s našim logom.

20 €